Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1996 yılında İstanbul’da kurulan TARFER MAKİNA, dünyamızdaki en değerli kaynağı ( su ) yönetmek için kullanılan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.TARFER MAKİNA, su sistemlerinde kullanılmakta olan akış kontrol elemanları konusunda ülkemizde lider firmalardan biri haline gelmiştir.TARFER MAKİNA, tarımsal, endüstriyel, belediye su şebekeleri, arıtma sistemleri, yüksek katlı binalar, soğutma sistemleri ve petrol endüstrilerinde kullanılan, yüksek kalitede ürünler tedarik etmektedir.

TARFER MAKİNA ailesi, oldukça tecrübeli, kaliteli ve motivasyonu yüksek bireylerden oluşmaktadır.Çalışanların tamamı mühendis olup, tüm tecrübelerini TARFER MAKİNA çatısı altında birleştirmektedir ve küresel pazarda karar alıcı konumda bulunmaya şartlanmışlardır. Çalışanlarımız, sürekli olarak seminerler ve teknik uygulamalarla eğitilmekte ve kendilerini geliştirmektedirler.

KALİTE

Müşterilerine, teknolojik olarak rakiplerinin ilerisinde, tutarlı ve güvenilir ürünler sunmak.Bu ürünleri zamanında müşterilerine ulaştırarak onları memnun etmek ve satış sonrası desteğini sürdürerek onların güvenini kazanmaktır.

KALİTE GÜVENCESİ

Kalite politikasına uygun olarak TARFER MAKİNA, satışını yaptığı ürünlerde, dünyaca kabul görmüş kalite sertifikalarına sahiptir.

 www.tarfer.com   TARFER MAKİNA ürünleri hakkında tüm gerekli bilgileri ve detayları bulacaksınız…